HOME FIRMA PROJEKTY GALERIA KONTAKT
 
WCS Logo  
 
 MENU
projekty w realizacji
 
Alex team   "Komisarz Alex" sezon 3
Serial jest adaptowanym na rynek polski i produkowanym w Rzymie do dziś, austriackim serialem "Kommissar Rex". Wyemitowane w Programie 1 TVP dotychczas wyprodukowane 2 sezony (2 x 13 odcinków) Komisarza Alexa zdobyły dużą widownię. Średnio w premierową sobotę o 20.20 Alexa ogląda sporo ponad 3 miliony osób, a niedzielną powtórkę również podobna liczba. Trzeci sezon popularnego serialu  Komisarz Alex wchodzi właśnie w okres zdjęciowy. Serial jest realizowany w Łodzi. Psa Alexa grają dwa owczarki niemieckie  Rocky i Wafel.

projekty w przygotowaniu
 
Warszawa lata 5-te ZŁY  "ZŁY" Film fabularny.
Film fabularny pt. "ZŁY" według legendarnej powieści
Leopolda Tyrmanda
Leopold Tyrmand
powstaje w naszym zespole od dwóch lat. Scenariusz filmu napisał Xawey Żuławski i on tez będzie film reżyserował. Obecnie jesteśmy na etapie zakończenia developmentu projektu i wchodzimy w etap jego realizacji. To projekt niezwykły i trudny. Bardzo ekscytujący. Do odtworzenia Warszawy lat 50-tych zastosujemy malarsko i kreatywnie - techniki cyfrowe i rozbudowane efekty specjalne.  Zdjęcia do filmu planujemy na jesień i zimę 2013 roku, zaś premierę w roku 2014.
 
 
Anna Grazzi title  "Anna Grazzi" Film fabularny.  Scenariusz filmu napisany przez Macieja Karpińskiego jest twórczą adaptacją znakomitego opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza  z roku 1938-go. Film planowany jest jako koprodukcja międzynarodowa z jednym lub dwoma partnerami zagranicznymi - włoskim i niemieckim. Zdjęcia do filmu będą realizowane we Włoszech w Toskanii w średniowiecznym miasteczku San Gimignano. Scenografem filmu będzie jeden z największych scenografów włoskiego filmu Osvaldo Desideri. Zrealizował on między innymi filmy takie jak: "Zawód reporter",  "Śmierć w Wenecji" cz też film za który otrzymał scenograficznego Oskara "Ostatni Cesarz".
   
 HOME
 FIRMA
 PROJEKTY
 GALERIA
 KONTAKT
© Water Color Studio Ltd.
Flag PL Flag GB