HOME FIRMA PROJEKTY GALERIA KONTAKT
 
WCS Logo  
 
 MENU
Firma Water Color Studio Sp. z o.o. powstała w 2011 roku w Warszawie. Firma to przede wszystkim ludzie. W Water Color Studio spotkali się doświadczeni profesjonaliści z branży telewizyjno-filmowej. Pracujemy w zespole jako konsorcjum trzech firm. Dorobek wszystkich członków zespołu składa się na nasze działania i na naszą firmę. Oto nasza grupa:

Sławomir Jóźwik Sławomir Jóźwik CEO
Sławomir Jóźwik jest swoją pierwszą firmę założył w 1994 roku. Jest producentem, współtwórcą i realizatorem wielu filmów dokumentalnych, programów edukacyjnych, rozrywkowych, seriali i filmów. W firmie zajmuje się nadzorem na rozwojem projektów i ich twórczą realizacją. Dorobek filmowy i telewizyjny:
     
Andrzej Wyszyński Andrzej Wyszyński Członek Zarządu 
Leszek Andrzej Wyszyński jest doświadczonym producentem i pomysłodawcą wielu programów, seriali i filmów. W firmie zajmuje się głównie kreacją nowych idei, formatami i zakupami licencyjnymi oraz gospodarowaniem prawami autorskimi. Dorobek filmowo-telewizyjny:
     
Beata Pisula Beata Pisula
(Dione Film Ltd.)
Producent/International Affairs/CFO
Doświadczona kierownik produkcji i producent  telewizyjny i filmowy. Ma na swoim koncie produkcję zarówno seriali jak i duże produkcje filmowe - w tym międzynarodowe. W naszym konsorcjum odpowiada za projekty międzynarodowe oraz za sprawy produkcyjno-finansowe. Dorobek filmowy i telewizyjny:
     
Monika Jóźwik Monika Jóźwik (Dione Film Ltd.) Producent/PR/Casting Director
Monika Jóźwik. Dziennikarka telewizyjna. Od kilku lat również producent telewizyjno - filmowy. Ma za sobą udaną produkcję serialu historycznego. Rozwija nowe projekty. W naszym konsorcjum zajmuje się głównie sprawami PR oraz opieka nad castingiem realizowanych projektów fabularnych. Dorobek zawodowy:
Maciej Szelachowski  Maciej Szelachowski
(Sephirot.com Ltd.)
Producent/Head of Special Effects
Maciej Szelachowski jest doświadczonym producentem i reżyserem wielu programów telewizyjnych, filmów i audycji edukacyjnych oraz filmów przyrodniczych, które niejednokrotnie powstawały ze spektakularnym użyciem animacji i efektów specjalnych. W naszym konsorcjum zajmuje się realizacją efektów w naszych projektach. Intensywnie rozwija ten rodzaj naszej działalności. Dorobek artystyczny i producencki:
     
 HOME
 FIRMA
 PROJEKTY
 GALERIA
 KONTAKT
© Water Color Studio Ltd.
Flag PL Flag GB